Допомога постраждалим від окультизму, причини, вроки, чаклунства


Співробітники нашої лінії довіри нададуть допомогу постраждалим від окультизму, причини, вроки, чаклунства.

допомога постраждалим від окультизму, причини, вроки, чаклунства

Останнім часом ми помічаємо засилля окультизму в житті людей. Зараз не складає труднощів піти до ворожки або чаклунку і наслати порчу на людину, яка просто не сподобалась. У наш час люди не завжди вміють будувати здорові взаємини з людьми, здоровим способом вирішувати конфліктні ситуації, не хочуть вчитися прощати своєму ближньому, керуються заздрістю, ревнощами, амбіціями. Почуття конкуренції деяким застилає очі; бажання мати успіх і власну популярність будь-якою ціну, наштовхують людей на використання неправильних методів в досягненні цілей.

Дівчині сподобався хлопець, а він не звертає на неї увагу, жінці сподобався чужий чоловік, і вона вирішила, що може зазіхати на чуже, батьки не згодні з вибором своєї дочки чи сина, і вирішують зробити все так, щоб обранець (-ця) зникли з їх життя, когось сильно образив начальник, але він не може в силу свого підпорядкування йому відповісти, хтось просто свариться з сусідами по сходовій клітці, а хтось просто бере на себе функції Бога і вирішує, що він має право вершити людські долі. Внутрішній біль або спрага швидко і легко одержати все, штовхають людей на те, щоб вдаватися до допомоги чаклунів, екстрасенсів, магів для досягнення своїх цілей, не розуміючи і не розмірковуючи, якої шкоди вони в першу чергу наносять самі собі, і також цим людям.

Служба лінії довіри надає допомогу людям, постраждалим від наведення причини, пристріту, чаклунства, наклепів. Професійні консультанти по телефону проведуть з Вами бесіду. Після цього можна буде записатися на консультацію. Телефонуйте за тел. 044 362 00 02